Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Ogrzewanie

  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 25, 2022 04:05 - Ogrzewanie - cała Polska
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych i akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka również nie muszą się martwić. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów kominkowych od firmy Kom-in.pl mogą liczyć też na pełen serwis pogwarancyjny elementów, które się zużyły bądź są zepsute. W firmie kładzie się nacisk na wysoką jakość znajdujących się w ofercie produktów. Należy podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz bardzo dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Tym, co odróżnia ją od innych firm oferujących paleniska i akcesoria kominkowe jest naprawdę indywidualne podejście do klientów.

Firma podejmuje się także stworzenia kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta oraz jego samodzielnie stworzonego projektu. Daje swoim klientom także możliwość przedłużenia gwarancji.

Kom-in.pl to idealny wybór dla wszystkich poszukujących kominka , który doskonale sprosta nawet najbardziej wybrednym gustom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.