Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

December 6, 2022 13:30 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest model Wielkiej Piątki. Jakość tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test osobowości ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten niepowtarzalny test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego narzędzia dostrzeżona została również przez licznych odbiorców, którzy sięgają po narzędzie bardzo często.

Polecamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze szkolenia. Są one nie tylko podróżą w głąb siebie, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu osobistym i zawodowym. Czas poświęcony na kurs z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test zdobył uznanie zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech i predyspozycji.

PERSO.IN to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli chcesz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Skontaktuj się z nami. PERSO.IN to solidny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.