CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Inowrocławia i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:12 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy kompetentne usługi agrarne jak i administrujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie fabrykowane roboty tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie wsparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w granicach frachtu osób albo rzeczy pojazdami, które są utrwalone na obwodzie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju względnie ściąganie zza granicy do Polski.
90738
Ogłoszeń
102
Miast
3976
Użytkowników
901
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.